MR1.2000D | Rubicon Nano 2000W Class D Monoblock Marine Amplifier – Soundstream
Product image 1
1 / 4
Rubicon Water-Resistant Subwoofer Amplifier
RMS Power 4Ω 400W x 1
RMS Power 2Ω 600W x 1
RMS Power 1Ω 1,000W x 1
Product Information
Shipping & Returns
Description
RMS Power 4Ω 400W x 1
RMS Power 2Ω 600W x 1
RMS Power 1Ω 1,000W x 1