MR4.1400D | Amplifier Rubicon Nano Marine 1400W Class D 4-Channel Amplifier
Product image 1
1 / 4
Rubicon Water-Resistant 4Ch Amplifier
RMS Power 4Ω 125W x 4
RMS Power 2Ω 175W x 4
RMS Bridged 4Ω 350W x 2
Product Information
Shipping & Returns
Description
RMS Power 4Ω 125W x 4
RMS Power 2Ω 175W x 4
RMS Bridged 4Ω 350W x 2