ST3.1000D | Stealth Series 1000W Class D 3-Channel Amplifier
Product image 1
1 / 5
Stealth Series 3Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  65W x 2 + 200W
RMS Power 2Ω  100W x 2 + 300W
Amplifier Size  3″W x 1.50″H x 6.5″L
Product Information
Shipping & Returns
Description
Stealth Series 3Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  65W x 2 + 200W
RMS Power 2Ω  100W x 2 + 300W
ST3.1000D | Stealth Series 1000W Class D 3-Channel Amplifier | Soundstream Technologies