AR2-1000D | Arachnid Series 1,000W 2 Channel Class A/B Car Stereo Amplifier
Product image 1
1 / 4
Arachnid Series 2 Channel Class A/B Car Stereo Amplifier
Max Power 1,000 Watts
RMS Power @ 4Ω 90W x 2
RMS Power @ 2Ω 150W x 2
RMS Power @ 4Ω Bridged 300W x 1
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 1,000 Watts
RMS Power @ 4Ω 90W x 2
RMS Power @ 2Ω 150W x 2