ST2.1000D | Stealth Series 1000W Class D 2-Channel Amplifier
Product image 1
1 / 4
Stealth Series 2Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  140W x 2
RMS Power 2Ω  250W x 2
Amplifier Size  3″W x 1.50″H x 6.5″L
Product Information
Shipping & Returns
Description
Stealth Series 2Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  140W x 2
RMS Power 2Ω  250W x 2