PN2-2000DX | Picasso Nano Series 2000W 2 Channel Amplifier
Product image 1
1 / 8
Picasso Nano Series 2Ch Amplifier
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 220W x 2
RMS Power 4Ω - Bridged 400W x 2
RMS Power 2Ω 800W x 1
RMS Bridged 1Ω N/A
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 220W x 2
RMS Power 2Ω 800W x 1
RMS Bridged 1Ω N/A