MR5.2000D – 2000W 5-Channel Class D Marine Amplifier – Soundstream
Product image 1
1 / 4
Rubicon Water-Resistant 5Ch Amplifier
RMS Power 4Ω 75W x 4 + 300W
RMS Power 2Ω 100W x 4 + 500W
RMS Bridged 4Ω 200W x 2 + 500W (2Ω)
Product Information
Shipping & Returns
Description
RMS Power 4Ω 75W x 4 + 300W
RMS Power 2Ω 100W x 4 + 500W