RN5-2000D | Rubicon Nano Series 2,000W Class D 5-Channel Amplifier
Product image 1
1 / 6
Rubicon Nano Class D 5Ch Amplifier
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 75W x 4 + 300W
RMS Power 2Ω 100W x 4 + 500W
RMS Bridged 4Ω 200W x 2 + 500W (2Ω)
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 75W x 4 + 300W
RMS Power 2Ω 100W x 4 + 500W