PN5-3000DX | Picasso Nano Series 3000W 5 Channel Amplifier
Product image 1
1 / 8
Picasso Nano Series 5Ch Amplifier
Max Power 3,000 Watts
RMS Power 4Ω 80W x 4 + 300W x 1
RMS Power 4Ω - Bridged 300W x 2
RMS Power 2Ω 150W x 4 + 550W x 1
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 3,000 Watts