ST5.1300D | Stealth Series 1300W Class D 5-Channel Amplifier
Product image 1
1 / 3
Stealth Series 5Ch Micro-Amp
Power Handling  1,300 Watts
RMS Power 2Ω  90W x 4 + 300W (Ch5)
RMS Power 4Ω  60W x 4 + 220W (Ch5)
Amplifier Dimensions  3"W x 1.50"H x 10"L
Product Information
Shipping & Returns
Description
Stealth Series 5Ch Micro-Amp
Power Handling  1,300 Watts