AR4-2000D | Arachnid Series 2,000W 4 Channel Class A/B Car Stereo Amplifier
Product image 1
1 / 4
Arachnid Series 4 Channel Class A/B Car Stereo Amplifier
Max Power 2,000 Watts
RMS Power @ 4Ω 90W x 4
RMS Power @ 2Ω 150W x 4
RMS Power @ 4Ω Bridged 300W x 2
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 2,000 Watts
RMS Power @ 4Ω 90W x 4
RMS Power @ 2Ω 150W x 4