ST4.1200D | Stealth 1200W Class D 4-Channel Amplifier – High-Efficiency, Compact, and Easy to Install
Product image 1
1 / 4
Stealth Series 4Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  100W x 4
RMS Power 2Ω  150W x 4
Amplifier Size  3″W x 1.50″H x 7.75″L
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Stealth Series 4Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  100W x 4
RMS Power 2Ω  150W x 4