ST4.1000D | 4-Channel 1000W Class D Stealth Micro Amplifier with High-Level Input
Product image 1
1 / 5
Stealth Series 4Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  90W x 4
RMS Power 2Ω  125W x 4
Amplifier Size  3″W x 1.50″H x 6.5″L
Product Information
Shipping & Returns
Description
Stealth Series 4Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  90W x 4
RMS Power 2Ω  125W x 4