RSM4-1200D | 1200W Compact 4-Channel Class D Car Amplifier – High-Efficiency, Hi-Level Signal Sensing, Easy Install
Product image 1
1 / 7
Compact Class-D 4Ch. Full-Range Amplifier
Max Power 1,200 Watts
RMS Power @ 4Ω 75W x 4
RMS Power @ 2Ω 110W x 4
RMS Bridged @ 4Ω 220W x 2
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 1,200 Watts
RMS Power @ 4Ω 75W x 4
RMS Power @ 2Ω 110W x 4
RMS Bridged @ 4Ω 220W x 2