AR1-3000D | Arachnid Series 3,000W Monoblock Class D Car Stereo Amplifier
Product image 1
1 / 5
Arachnid Series Monoblock Class D Car Stereo Amplifier
Max Power 3,000 Watts
RMS Power @ 4Ω 350W x 1
RMS Power @ 2Ω 600W x 1
RMS Power @ 1Ω 1,000W x 1
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 3,000 Watts
RMS Power @ 4Ω 350W x 1
RMS Power @ 2Ω 600W x 1
RMS Power @ 1Ω 1,000W x 1