ST1.1000D | Stealth Series 1000W Subwoofer Amplifier
Product image 1
1 / 5
Stealth Series 1Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  350W x 1
RMS Power 2Ω  500W x 1
Amplifier Size  3″W x 1.50″H x 7.75″L
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Stealth Series 1Ch Micro-Amp
Max Power  1,000 Watts
RMS Power 4Ω  350W x 1
RMS Power 2Ω  500W x 1