PN1-1000D | Picasso Nano Series 1,000W Class D Monoblock Amplifier
Product image 1
1 / 4
Picasso Nano Series Subwoofer Amplifier
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 350W x 1
RMS Power 2Ω 600W x 1
RMS Power 1Ω 1,000W x 1
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 350W x 1
RMS Power 2Ω 600W x 1
RMS Power 1Ω 1,000W x 1