TXP1.3500D | Tarantula XP Series 3500W Class D Monoblock Amplifier
Product image 1
1 / 8
Tarantula Xtreme Power - Class D Monoblock Amplifier
Max Power 3,500 Watts
RMS Power 4Ω 450W x 1
RMS Power 2Ω 800W x 1
RMS Power 1Ω 1,250W x 1
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 3,500 Watts
RMS Power 4Ω 450W x 1
RMS Power 2Ω 800W x 1
RMS Power 1Ω 1,250W x 1