PN4-2000DX | Picasso Nano Series 2000W 4 Channel Amplifier
Product image 1
1 / 8
Picasso Nano Series 4Ch Amplifier
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 110W x 4
RMS Power 4Ω - Bridged 200W x 2
RMS Power 2Ω 200W x 4
RMS Bridged 1Ω N/A
Product Information
Shipping & Returns
Description
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 110W x 4
RMS Power 2Ω 200W x 4
RMS Bridged 1Ω N/A