PN4-3500DX | Picasso Nano Series 3500W 4 Channel Amplifier
Product image 1
1 / 8
Picasso Nano Series 4Ch Amplifier
Max Power 3,500 Watts
RMS Power 4Ω 170W x 4
RMS Power 4Ω - Bridged 600W x 2
RMS Power 2Ω 300W x 4
RMS Bridged 1Ω N/A
Description
Max Power 3,500 Watts
RMS Power 4Ω 170W x 4
RMS Power 2Ω 300W x 4
RMS Bridged 1Ω N/A