PN4-5000DX | Picasso Nano Series 5000W 4 Channel Amplifier
Product image 1
1 / 8
Picasso Nano Series 2Ch Amplifier
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 250W x 4
RMS Power 4Ω - Bridged 900W x 2
RMS Power 2Ω 450W x 4
RMS Bridged 1Ω N/A
Description
Max Power 2,000 Watts
RMS Power 4Ω 250W x 4
RMS Power 2Ω 450W x 4
RMS Bridged 1Ω N/A