AR1-7500D | Arachnid Series 7,500W Monoblock Class D Car Stereo Amplifier
Product image 1
1 / 5
Arachnid Series Monoblock Class D Car Stereo Amplifier
Max Power 7,500 Watts
RMS Power @ 4Ω 750W x 1
RMS Power @ 2Ω 1,300W x 1
RMS Power @ 1Ω 2,300W x 1 (1Ω)
-65%
Max Power 7,500 Watts
RMS Power @ 4Ω 750W x 1
RMS Power @ 2Ω 1,300W x 1
RMS Power @ 1Ω 2,300W x 1 (1Ω)
AR1-7500D | Arachnid Series 7,500W Monoblock Class D Car Stereo Amplifier | Soundstream Technologies