PN1-6000DX | Picasso Nano Series 6000W Monoblock 1 Channel Amplifier
Product image 1
1 / 8
Picasso Nano Series 1Ch Amplifier
Max Power 6,000 Watts
RMS Power 4Ω N/A
RMS Power 4Ω - Bridged N/A
RMS Power 2Ω 1000W x 1
RMS Bridged 1Ω 1800W x 1
Description
Max Power 6,000 Watts
RMS Power 4Ω N/A
RMS Power 4Ω - Bridged N/A
RMS Power 2Ω 1000W x 1
RMS Bridged 1Ω 1800W x 1